מופע סוסים ופלמנקו בקורדובה

עזרה בתכנון הטיול לאנדלוסיה? השאירו פרטים 👇

מופע סוסים אנדלוסים בשילוב פלמנקו בקורדובה

תיהנו מחוויה ייחודית בבניין משופע בהיסטוריה עם כרטיס זה למופע המשלב סוסים ופלמנקו ב-Caballerizas Reales במרכז ההיסטורי של העיר קורדובה.

תיהנו מחוויה ייחודית בבניין מלא בהיסטוריה. הסוס האנדלוסי והפלמנקו התאחדו במרכז ההיסטורי של העיר קורדובה. השלמות של דרסאז' קלאסי, בוקרים ותיכון, התמזגו עם פלמנקו עם רקדן המלווה את תנועות הסוס.

עם משך משוער של 70 דקות, אנו מראים לכם את הסוסים שלנו, שנוצרו ונולדו ללכת עם השמש, לסנוור עם היופי שלהם, להדהים עם האלגנטיות שלהם.

ואיזו תפאורה טובה יותר מאשר האורוות המלכותיות של קורדובה, שנוצרו במאה השש עשרה להגשמת חלום.

Cordoba: Caballerizas Reales Equestrian Show Entry Ticket
Cordoba: Caballerizas Reales Equestrian Show Entry Ticket

"Caballerizas Reales" או "Royal Stables" היא נקודת ציון היסטורית בעיר קורדובה, ספרד, שנבנתה על ידי המלך פיליפ השני במאה ה-16. הוא היה חובב מושבע של סוסים, והאורוות הללו הוזמנו במטרה לגדל את הסוסים הספרדים המשובחים ביותר. כיום, האורוות המלכותיות של קורדובה ידועות לא רק בזכות המשמעות ההיסטורית שלהן אלא גם בזכות מופעי הסוסים היפים שהם מארחים.

מופעי סוסים אלו הם מחזה מרתק, המציג את אמנות הרכיבה על סוסים ספרדיים, המכונה "דומה ואקרה", יחד עם אלמנטים של פלמנקו. במהלך הופעות אלו, הצופים זוכים לחזות בזריזות, בכוח וביופי של סוסים אנדלוסים, שהם גזעי הסוסים המפורסמים ביותר בספרד ובעולם כולו.

מאמני סוסים ורוכבים מקצועיים מציגים כוריאוגרפיה מורכבת וכישורים מרשימים, כולל דרסאז', תמרוני רכיבה ספרדית מסורתית וטריקים. הסוסים רוקדים לפי הקצב של המוזיקה הספרדית בסנכרון מענג של תנועה וצליל.

בשילוב עם מוזיקת פלמנקו וריקוד, הופכים המופעים לחגיגה תוססת של התרבות הספרדית. הופעות רבות משלבות גם את הארכיטקטורה ההיסטורית והמדהימה של האורוות המלכותיות כרקע, ומוסיפות עוד רובד של יראה לחוויה.

חוויה באנדלוסיה מתחילה כאן