חמאם טורקי במלאגה – כרטיסים כוללים עיסוי בלעדי

עזרה בתכנון הטיול לאנדלוסיה? השאירו פרטים 👇

חמאם אל אנדלוס מלאגה (Hammam Al Ándalus Málaga)

מרחצאות חמאם אל אנדלוס ממוקמים ב'מדינה' הישנה ועם תפאורה מושלמת – מוטיב על אדריכלות נאסרית מסורתית, המתהדרת בריצוף מעודן ובקשתות פרסה – המקום האידיאלי להירגע בו במהלך שהותכם במאלגה . ידועים בזכות העיצוב היפה שלהם, האיכות המעולה והשירות הידידותי, ביקור במרחצאות אלו הוא זמן לפינוק ורוגע.

מרכז חדשני העוקב אחר המסורת של החמאם הטורקי של חמאם אל-אנדלוס , עם מעגל של מים חמים וקרים, לסיים בעיסוי מרגיע וקסה מסורתית (כפפת פילינג) עם יתרונות מרובים לעור ולגוף. תהנו מחוויה בלתי נשכחת.

הרפו את השרירים שלכם עם טבילה בבריכה התרמית החמה, ולאחר מכן עוררו את החושים שלכם על ידי התקררות. תהנו מהבריכה החמימה ותרגישו את עצמכם חוזרים לזמנים קודמים שבהם הספרדים היו מבלים שעות בדיונים על נושאים בחיי היומיום שלהם. שבו בחדר האדים, שאפו את האדים המרגיעים שלו, החדורים בתמציות ארומטיות, ואז לכו לפינת ארומה של המרחצאות כדי ליהנות מעיסוי.

כרטיסים

מה כולל הכרטיס?

  • מסע במים (60 או 75 דקות, תלוי בבחירתכם)
  • עיסוי מרגיע (30 או 15 דקות, תלוי בבחירתכם)
  • מגבת אחת, ג'ל, שמפו, מייבש שיער, קרם לחות ולוקרים

כל הפרטים בלינק הבא:

מה כולל חמאם אל אנדלוס?

  • מעגל של אמבטיות חמות, קרות וחמות.
  • שימוש בלתי מוגבל בחדר האדים.
  • שימוש בלתי מוגבל בחדר המנוחה וטעימות תה.
  • עיסוי מרגיע של 15 דקות או עיסוי כפול (לא חובה).
  • 15 דקות פילינג מסורתי של קסה על אבנים חמות וסבון ענבים אדומים (לא חובה).
  • מגבת, ג'ל רחצה ולוקרים זמינים בחדרי ההלבשה.
Hammam Al Ándalus Málaga
Hammam Al Ándalus Málaga

חמאם בספרד תרבות מזרחית

המרחצאות התורכיים היו המשך למרחצאות הרומיים והתפשטו בכל העולם האסלאמי של ימי הביניים, מהמזרח התיכון ועד אל-אנדלוס. הם הפכו למרכז מפגש חברתי ולמרכיב חיוני בחיי העיירות והשכונות של הערים.

לאחר הכיבוש מחדש פקדה איזבל הקתולית על סגירתו, מסיבות דתיות. הם נשארו בתרבות המזרחית והפכו פופולריים במיוחד תחת האימפריה העות'מאנית.

מעיינות חמים

מטיילים שביקרו במדינות אלה אהבו חמאם טורקי ו"לקחו" אותם למערב אירופה, שם הם הפכו פופולריים באמצע המאה התשע-עשרה.

כיום ישנם כעשרים מרחצאות טורקיים פתוחות באי הבריטי, אם כי מרחצאות אוויר חם עדיין משגשגות במרחץ האדים הרוסי ובגרסאות הסאונה הפינית.

בתקופה האחרונה הם שגשגו בכל תרבויות המערב כעוד אחת מפעילויות הרפיה ופולחן הגוף, ובראשם הגל האופנתי של ה"ספא" והספא העירוני של הערים.

האירופים הכירו אותם בשל קשריהם עם העות'מאנים ובמזרח אירופה הם היו פופולריים בתקופה הוויקטוריאנית. בספרד יש מספר רב של מבנים היסטוריים שהיו אז "חמאם", כמעט בכל ערי חצי האי דרום מזרח..

איך להגיע לשם

חמאם אל אנדלוס מלאגה

Plaza de los Mártires Ciriaco y Paula, 5, 29008, Malaga

חוויה באנדלוסיה מתחילה כאן