מוזיאון האשליות במלאגה

עזרה בתכנון הטיול לאנדלוסיה? השאירו פרטים 👇

נדיר למצוא מוזיאון או גלריה שמהווים יעד פנאי מושלם לכל המשפחה, אבל יש אחד שמסביר פנים ופתוח לעסקים במלאגה. העיר מלאגה בדרום ספרד ידועה כיום בכך שהיא הרבה יותר מסתם יעד נמל תעופה, והמרכז ההיסטורי שלה מציע סיבות רבות מדוע אנשים צריכים לבקר. עכשיו יש עוד אחד.

תוספת חדשה יחסית זו למאלגה נפתחה בשנת 2018 ומספקת למבקרים את ההזדמנות לחוות את עולם האשליות.  

המקום הוא מוזיאון הדמיון (Museo de la Imaginación) שהוא מאוד אינטראקטיבי ומקום שכיף במיוחד לבקר בו, לא משנה באיזה גיל אתם. הוא מוכר כ"המוזיאון האינטראקטיבי של הדמיון והאשליות האופטיות", ובניגוד לגלריות הקונבנציונליות המבקרים כאן ממש מעודדים לצלם ולגעת בכל דבר בבניין.

כרטיסים למוזיאון הדמיון

שחררו את הילד הפנימי שלכם במוזיאון הדמיון של מלאגה

כל המידע בלינק הבא:

המוזיאון מפציר בכם "לחזור לילדותכם ולצלול ראש ראשון לעולם האשליות". ובכנות, מי לא ירצה לעשות בדיוק את זה? במוזיאון הדמיון מבוגרים מרגישים כמו ילדים, ילדים הופכים לדמויות מהאגדות והילדים הקטנים נהנים הכי הרבה בחדר משחקים מאובזר במיוחד בהשגחת הצוות האכפתי.

מוזיאון הדמיון קטן באופן יחסי, אך הוא חינוכי וגם משעשע. הוא מציע אלטרנטיבה מצוינת לבילוי בחוף הים או בקניון, במקום שבו תוכלו לבלות כמה שעות סגורות במשחקים אינטראקטיביים משעשעים וליהנות מצילומים מצחיקים, שניתן לקחת תמונות מהם לשעשוע החברים והמשפחה. הוא מבטיח אשליות חזותיות ומוזיקה 'שאפשר לשמוע לא רק עם האוזניים', כמו גם משחקים מרגשים של אור וצללים.

יש במוזיאון חדר מדעי שבו מבקרים יכולים להיות באינטראקציה עם חפצים, למצוא חפצים מעניינים, אפקטים אופטיים והיפוך המציאות, בין היתר; חדר אפקטי צל ואור להתנסות באור; וחדר צילום ליהנות מאוסף תמונות תלת מימד שבו אתם יכולים להיות הגיבורים.

אז תביאו את המצלמות שלכם, את הדמיון שלכם ואת כושר ההמצאה שלכם, ותהנו מאוד לא משנה באיזה גיל אתם.

Museum of Illusions
Museum of Illusions

שעות פתיחה:

שני, ג', ה' – 11:00 עד 20:00

ו', שבת, א' – 11:00 עד 21:00

איך להגיע לשם

כתובת של מוזיאון הדמיון במלאגה:

Calle Martínez Campos, 13, 29001, Malaga

חוויה באנדלוסיה מתחילה כאן