טירת קולומארס בבנאלמדנה

עזרה בתכנון הטיול לאנדלוסיה? השאירו פרטים 👇

קסטילו דה קולומרס (Castillo de Colomares), או טירת קולומארס (Colomares Castle), היא אנדרטה ייחודית הממוקמת בבנאלמדנה, עיירת חוף במחוז מאלגה, אנדלוסיה, ספרד. המבנה המרתק הזה נבנה בין 1987 ל-1994 על ידי ד"ר אסטבן מרטין אי מרטין, רופא ספרדי, וצוות האומנים המקומיים שלו, כמחווה לכריסטופר קולומבוס ולגילוי אמריקה.

הטירה אינה טירה מסורתית מימי הביניים אלא יצירה אדריכלית מודרנית המשלבת סגנונות אדריכליים שונים, כולל רומנסקי, גותי ומודג'אר. הוא משלב אלמנטים וסמלים המייצגים את שלוש התרבויות העיקריות שנכחו בספרד בתקופתו של קולומבוס: נוצרי, יהודי ומוסלמי.

קסטילו דה קולומרס קטן יחסית, ומשתרע על שטח של כ-1,500 מ"ר (16,146 רגל רבוע). האנדרטה מכילה חלונות ויטראז' יפים, גילופי אבן מורכבים ופסיפסים מפורטים המתארים סצנות וסמלים הקשורים למסעותיו של קולומבוס ולגילוי אמריקה.

ביקור בטירת קולומארס בבנאלמדנה:

כתובת: Finca la Carraca, Calle Pozo, 29639 Benalmádena, Malaga, ספרד.
שעות פתיחה: הטירה פתוחה בדרך כלל בין השעות 10:00-14:00 ו-16:00-20:00 מדי יום, אך השעות עשויות להשתנות בהתאם לעונה. מומלץ לבדוק באתר הרשמי או לפנות ישירות לטירה לקבלת המידע העדכני ביותר.
דמי כניסה: עלות כניסה קטנה לביקור בטירה. ייתכנו הנחות לילדים, קשישים וקבוצות.
כדי להגיע לקסטילו דה קולומרס, תוכלו לנסוע או לנסוע בתחבורה ציבורית, כמו אוטובוסים, מערים סמוכות כמו מאלגה או טורמולינוס. הטירה היא אטרקציה תיירותית פופולרית ומהווה תוספת מצוינת לכל ביקור באזור קוסטה דל סול בספרד.

הזמינו סיור במלגה כולל ביקור בטירה

המלצה: טירת קולומארס בבנאלמדנה
בקרבת מלאגה, בעיירת החוף בנאלמדנה הסמוכה לטורמולינוס נמצאת הטירה המיוחדת הזו
והיא מדהימה מכל זווית אפשרית אך אל תתנו למראה העתיק של הניאו גותי וסגנון המודאחר בה להטעות אתכם. היא נבנתה ב 1994 (מ 1987 עד 1994 למען הדיוק) כן לא כזה מזמן! ונבנתה לכבוד מסעותיו של קולומבוס
שהיווה אבן דרך חשובה לאחר שהביא לספרד ולאירופה אוצרות רבים של העולם החדש ששינה את דפי ההיסטוריה ולמעשה רב הדברים שמוכרים לנו כיום זה די בזכותו
גם הנוף שנשקף מהטירה משגע וככל שמתעמקים מגלים את יצירת המופת ביצירות הפיסול המופלאות האלה בתבליטים והמזרקות היפות
מומלץ מאד ! הכניסה בתשלום סמלי, מקום נהדר לצילומים
כמה מכם כבר זיהו את הספינה?
טירת קולומארס בבנאלמדנה
טירת קולומארס בבנאלמדנה

חוויה באנדלוסיה מתחילה כאן